Gołębia 8 Residence, Kraków
Letnie atrakcje w Krakowie
Anreise
Abreise

Letnie atrakcje w Krakowie

29 Juni 2022

Lato 2022 będzie cieszyć się wieloma wydarzeniami w Krakowie, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 

  • Już w lipcu rusza smocze kino letnie w ramach kampanii turystycznej  „Kraków Cię zasmoczy”- od 2 lipca na bulwarze Wołyńskim będzie można obejrzeć filmy pełnometrażowe pełne niesamowitych, bajkowych historii w godzinach 10-19. Będą dostępne również zabawy i animacje dla dzieci, a i nie zabranknie czegoś do przekąszenia. Co najważniejsze - WSTĘP WOLNY. 

 

  • Ruszyła akcja "Kraków w formie" w ramach miejskiej kampanii - już za niedługo, bo 4 lipca będzie można wybrać się na bezpłatną rodzinną wspinaczkę dla początkujących - obowiązują zapisy na tą fajną przygodę nie tylko dla dzieci. 

 

  • Kraków świętuje 50-lecie rzeźby Smoka Wawelskiego - możecie znaleźć w różnych miejscach smocze chleby, ciastka oraz lody!

 

Zaczyna się dużo bezpłatnych warsztatów dla rodzin oraz koncertów i festiwali dla tych podróżujących ze znajomymi - znamy jeszcze kilka dobrych powodów, aby przyjechać do Krakowa już teraz! Więcej informacji o wydarzeniach chętnie udzieli zawsze nasza recepcja.

Zapraszamy!

Die Karte anzeigen
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen